Вступнику

 

 

ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ!

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка продовжує набір кандидатів на навчання за державним замовленням за спеціальностями:

 

081 «Право» (спеціалізація – досудове розслідування) – 4 роки навчання;

262 «Правоохоронна діяльність» (спеціалізація – кримінальна поліція; превентивна діяльність)– 3 роки навчання.

Висококваліфікований науково-педагогічний склад університету, шляхом використання сучасних досягнень інформаційно-методичного забезпечення навчального процесу, в тому числі й можливостей дистанційного навчання, забезпечить отримання якісної юридичної освіти та допоможе самореалізуватися в якості правоохоронця, адвоката, прокурора, судді, нотаріуса тощо.

Навчаючись на денній формі навчання за державним замовленням Ви отримуєте:

 • гарантію 100 % працевлаштування у підрозділах Національної поліції України;
 • звільнення від призову;
 • повне державне забезпечення (грошове забезпечення, безоплатне проживання у гуртожитку, забезпечення одностроєм поліцейських, харчування за рахунок університету);
 • можливість продовжити навчання у магістратурі та аспірантурі на бюджеті.

Приймальна комісія Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка працює за адресою:

 • м. Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, 3.

Звертаємо Вашу увагу на те, що порядок добору (відбору) кандидатів на навчання у період дії воєнного стану має певні особливості:

Прийом на навчання до закладів освіти органів системи МВС здійснюється на конкурсній основі згідно з правилами прийому на навчання до цих закладів освіти.

Строки прийому заяв та документів, проведення конкурсного відбору, перелік і форми проведення вступних випробувань, спеціальні умови участі в конкурсному відборі та порядок зарахування на навчання визначаються Правилами прийому.

Добір (відбір) кандидатів на навчання здійснюється службами персоналу закладів, що належать до сфери управління МВС, територіальними (у тому числі міжрегіональними) органами Національної поліції України.

Дозволяється здійснювати добір (відбір) кандидатів на навчання та оформлення їх особових (навчальних) справ закладам освіти органів системи МВС.

Особи, які мають військові або спеціальні звання та виявили бажання навчатися, подають рапорт, цивільні особи – звертаються з письмовою заявою до відповідного комплектуючого підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України.

Комплектуючим підрозділам на період дії воєнного стану дозволяється формувати матеріали щодо добору (відбору) на навчання до закладів освіти органів системи МВС у скорочену особову (навчальну) справу кандидата на навчання.

Скорочена справа складається з:

 • заяви (рапорта) кандидата на навчання із зазначенням контактного номеру телефону, електронної адреси та місця проживання;
 • анкети кандидата на навчання, заповнена письмово власноруч.
 • копії всіх сторінок паспорта або копії ID-картки та довідки про реєстрацію місця проживання (паперовий додаток до ID-картки);
 • копії свідоцтва про народження (у разі зміни персональних даних);
 • документів про проходження медичної (військово-лікарської, лікарсько-експертної) комісії – для денної форми навчання;
 • копії документа державного зразка про здобуття повної загальної середньої освіти, про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний, освітньо-професійний) рівень, ступінь вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього (за наявності);
 • копії документа, який підтверджує право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі (за наявності);
 • згоди на обробку персональних даних.
 • висновку про направлення на навчання (якщо добір кандидата здійснювався територіальними (у тому числі міжрегіональними) органами Національної поліції України;
 • матеріалів спеціальної перевірки;
 • шістьох фотокарток (без головного убору на матовому папері розміром 3 х 4 см без куточка) або фотографії (без головного убору) у вигляді цифрового файлу у форматі .PNG, .JPEG.

Дозволяється приймати та долучати до скороченої справи скановані копії або фотокопії рапортів, письмових заяв, а також документів, надісланих на адреси електронної пошти комплектуючих підрозділів.

Медичні (військово-лікарські) комісії, утворені в закладах охорони здоров’я, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, або утворені позаштатні тимчасово діючі медичні (військово-лікарські) комісії закладів освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, проводять медичний огляд кандидатів на навчання незалежно від місця їх реєстрації.

 

 

 

СКЛАД ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
(Наказ Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка від
26.01.2022 № 45 «Про затвердження складу приймальної комісії на 2022 рік»)

1. Голова комісії – Комарницький Віталій Мар’янович, ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

2. Заступник голови комісії – полковник поліції Карчевський Микола Віталійович, перший проректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. 

3. Заступник голови комісії – Кім В’ячеслав Русланович, проректор ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка.

4. Відповідальний секретар комісії – майор поліції Бур’ян Ігор Володимирович, старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та домедичної підготовки факультету №1 (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності) ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

5. Заступник відповідального секретаря комісії – Фоменко Віктор Вікторович, викладач кафедри кримінально-правових дисциплін факультету №2 (підготовки фахівців для органів досудового розслідування) ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

6. Заступник відповідального секретаря комісії – керівник освітніх центрів «Донбас- Україна» та «Крим-Україна» Пупинін Олександр Миколайович, старший викладач кафедри організації правоохоронних та судових органів факультету №1 (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності) ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Графік роботи приймальної комісії:
Понеділок-п’ятниця з 08.00 до 16.30 (перерва з 13.00 до 14.00)
Графік роботи приймальної комісії під час літньої вступної кампанії:
Понеділок-п’ятниця з 08.00 до 17.00 (перерва з 13.00 до 14.00);
Субота, неділя з 08.00 до 14.00.

Телефони для довідок щодо порядку відбору кандидатів:

 • на денну форму навчання: 097-731-01-56, 050-823–09-05, 099-227-57-13;
 • на заочну форму навчання: 099-020-10-16,  063-338-34-51.

Адреса  електронної пошти приймальної комісії:  vstup@lduvs.edu.ua

Прагнете справедливості – навчимо законності!

Ми чекаємо саме на Вас!

 

       https://www.facebook.com/lduvs/

            ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка

           ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка

             ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка ПК – 097-731-01-56

 

Приймальна комісія університету працює за адресою: вул. Національної Гвардії, 3 м. Івано-Франківськ.

Ми чекаємо саме на Вас!