Учасників проєкту “MRIYA” нагородили подяками

29 грудня працівниками кіберполіції Івано-Франківщини проведено робочу зустріч із керівництвом та курсантами Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, відносно результатів проведеної роботи щодо популяризації проєкту «МРІЯ» як сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокування ворожих ресурсів в мережі Інтернет. Під час зустрічі  найбільш активних учасників проєкту нагородили подяками.

Нагадаємо, що проєкт «MRIYA», розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі.

Як працює бот «Народний месник»?
Чат-бот “Народний месник” створений для громадян – сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/ukraine_avanger_bot.

Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»?
Виявили підозрілий ресурс окупанта, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/stopdrugsbot.

Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»
Перевіряємо та блокуємо ресурси які поширюють фейки та пропаганду, котрі надходять у бот «StopRussia
Хочеш долучитися до кібервійська і разом блокувати фейки та пропаганду в інтернеті, приєднуйся до каналу https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 і виконуй подальші інструкції.

Кожен українець — ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт –інформаційний.