Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка прослухали завершальні лекції “Освітнього марафону”

13 грудня  представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка прослухали завершальні лекції, що проходили в межах проєкту «Освітній марафон». Зі  вступним словом на тему «Права і свободи людини – найвища суспільна цінність. Парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод в умовах війни» виступив  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

“Рішучі та професійні дії саме правоохоронців впливають на формування громадянського суспільства. Адже від поліцейських залежить гарантія забезпечення та захисту прав і свобод, що визначає наступні дії та поведінку інших громадян”, – зазначив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини .

Ще одним спікером цього дня стала уповноважена у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України Маргарита Сокоренко. Вона провела дискурс на тему: «Порушення та захист прав людини – європейська судова практика. Про злочини рф проти України».

Нагадаємо, що публічні виступи  проводились у межах проєкту “Освітній марафон”  з кінця листопада та були приурочені до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».