ЛДУВСівці взяли участь у фіналі Всеукраїнського антикорупційного муткорту

Представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка взяли участь у фінальній частині Всеукраїнського антикорупційного муткорта (ВАМ 2.0).

Змагання зорганізували представники Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.

Курсанти 4 курсу факультету № 2 Головков Данило, Малик Ірина, Міненко Володимир та Ступченко Євген (команда «Суд Камбіса») за тренерства доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Артема Коваленка успішно пройшли відбірковий етап та представили університет у фінальній офлайн частині змагань у м. Києві. За результатами проведення обшуку та участі у модельному судовому засіданні представники університету посіли загальне 5-те місце серед 10-ти фіналістів та 82 команд, що брали участь у відборі.

Учасники ВАМ 2.0 отримали пам’ятні подарунки та безцінний практичний досвід боротьби з корупцією.

Фото: Анна Орлова/ ПРООН в Україні.