У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка провели конкурс науково-пошукових робіт “Історія правоохоронних органів на Івано-Франківщині: історія та сучасність”

Викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і державно-правових дисциплін провели конкурс науково-пошукових робіт “Історія правоохоронних органів на Івано-Франківщині: історія та сучасність” серед курсантів 1 курсу спеціальності “Право”.

“Починаючи з першого курсу і протягом всього життя вас буде супроводжувати науково-пошукова діяльність. Ті навички, які ви набуваєте, беручи участь у конкурсах наукових робіт, допоможуть вам не лише впевнено почуватися у професійні сфері, але й сприятимуть реалізації як науковців та новаторів”, – наголосив завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Литвинов.

Модератором та рецензентом конкурсних робіт виступила старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доцент кафедри державно-правових дисциплін Вікторія Пилипенко.

Вона оголосила результати рецензування та порядок захисту. У підсумку перше місце посіла робота на тему “Еволюція правоохоронних органів України від незалежності до реформи”, яку підготували курсанти Богдан Крученюк, Олександр Худик, Назарій Ірчак та Олександр Долішний. На завершення завідувач кафедри державно-правових дисциплін Ігор Кравченко проаналізував основні недоліки та позитивні сторони заслуханих робіт і побажав не зупинятися на досягнутому й удосконалювати вміння написання наукових робіт.