Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка підписали Меморандум про співпрацю з Івано-Франківським НДЕКЦ МВС України

Між Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в особі ректора Віталія Комарницького та Івано-Франківським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України в особі директора Віталія Харевича підписано Меморандум про співпрацю та партнерство.

«Підписання Меморандуму про співпрацю та співробітництво з Івано-Франківським науково-дослідним  експертно-криміналістичним центром МВС України є продовженням активної взаємодії університету та наших партнерів. Укладаючи цю угоду, ми демонструємо свою готовність посилювати цю співпрацю й надалі», – прокоментував ректор Віталій Комарницький. 

Для курсантів та викладачів університету співпраця з  науково-дослідним  експертно-криміналістичним центром МВС України – це можливість підвищення рівня професійних знань експертів, залучення фахівців до освітнього процесу, спільне проведення  наукових  випробувань, підготовка монографій, навчальних посібників, словників, довідників.

Меморандумом передбачається проведення науково-методичних семінарів, круглих столів, конференцій та тренінгів. Фахівці центру проведуть кваліфіковані консультації та нададуть інформаційні висновки з актуальних і проблемних питань  проведення експертних досліджень будь-якого рівня складності.