Курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка захистили практику у формі поліцейського квесту

Курсанти 3 курсу спеціальності 262 “Правоохоронна діяльність” Луганського державного університету внутрішніх справ імені  Е.О. Дідоренка  захистили навчальну практику у формі поліцейського квесту. 

За визначеними фабулами здобувачі вищої освіти знайомилися з ситуативними завданнями та моделювали алгоритми дій поліцейського в межах здійснення стабілізаційних заходів на деокупованих територіях.

Відповідно до розроблених сценаріїв курсанти вирішували завдання та проводили заходи адміністративного примусу щодо осіб, затриманих на блок-пості; реагування на виявлення предмету, зовні схожого на вибуховий пристрій; встановлення особи, невідомого чоловіка, одягненого в цивільному одязі без документів, який імовірно є військовослужбовцем країни агресора.

Під час проведення квесту члени комісії спостерігали за діями курсантів та робили відповідні зауваження щодо правильності і послідовності їх дій. Викладачами особлива увага приділялася специфіці несення служби підрозділами поліції превентивної діяльності в умовах воєнного стану.

Члени комісії відзначили достатньо високий рівень підготовки здобувачів, злагоджену роботу в команді та належне прийняття організаційних, тактичних і процесуальних рішень.