У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулось засідання наукового гуртка за участі судових експертів Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Артем Коваленко провів чергове засідання наукового гуртка кафедри на тему «Технічна експертиза документів». Відбувся захід за участі судових експертів Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України.

Гості наукового клубу, заступниця завідувача відділу криміналістичних видів досліджень – завідувачка сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Тутецька Ніна, а також старший експерт сектору Бунич Дарія поділилися знаннями щодо основних способів виготовлення документів, а також ознак різних видів їх підробки.

Гуртківці ознайомилися зі зразками документів, що містять ознаки підробки, та спробували свої сили у встановленні їх справжності. З використанням приладу для оперативного дослідження документів HS9P курсанти дослідили справжні та підроблені документи і виявили ознаки, що вказують на їх можливу підробку.

Заняття організовано на виконання спільного плану проведення бінарних занять Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України та Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка та у межах запровадження навчального курсу «Сучасні криміналістичні технології», що є складовою реалізації грантового проєкта Європейського Союзу «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка в Луганській області».