У ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка розпочато табірний збір

У Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка розпочався двотижневий вишкіл для курсантів, які цьогоріч вступили до університету.

80 юнаків та дівчат пройдуть так званий «курс молодого бійця», що допоможе їм адаптуватися до навчання, згуртуватися та випробувати власні сили.

Цьогоріч табірний збір для першокурсників триватиме до 14 вересня. За цей час новобранці довідаються чимало цікавого про професію поліцейського, ознайомляться з історією ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

КМБ призваний дати курсантам знання з фізичної, спеціальної та стройової підготовки, ознайомлення з нормативними документами, які регламентують діяльність Національної поліції, сформувати професійні, світоглядні і громадянські якості, морально-етичні цінності, відданість службі, забезпечити психологічну стійкість та готовність виконувати службові завдання. Для майбутніх правоохоронців — це новий етап в житті.

Тож ми щиро вітаємо юнаків та дівчат із  початком служби у лавах Національної поліції України та бажаємо їм успіхів та наполегливості у навчанні!