«Процесуальний порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора та ухвал слідчого судді під час досудового розслідування»

Аспіранти університету беруть активну участь у освітньому процесі. Аспірантка кафедри кримінально-правових дисциплін заочної форми навчання, яка працює на посаді голови Сєвєродонецького міського суду Луганської області Тетяна Комплєктова разом із професором кафедри кримінально-правових дисциплін Володимиром Бондарем провели для курсантів групи 19-02 бінарне заняття з дисципліни «Складання процесуальних документів на стадії досудового розслідування».

Тема спілкування – «Процесуальний порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора та ухвал слідчого судді під час досудового розслідування». Під час заходу суддя ознайомила курсантів з особливостями застосування норм зазначеного процесуального інституту в умовах воєнного стану в Україні, акцентувала увагу на дотримання вимог законодавства щодо застосування запобіжних заходів в умовах особливого режиму кримінального провадження в умовах воєнного стану, процесуальних гарантіях затриманої особи, особливостях діяльності Сєвєродонецького міського суду Луганської області в умовах тимчасової передислокації.

Тема заняття викликала неабиякий інтерес серед здобувачів – Данило Корнієнко, Євген Ступченко, Данило Головков та інші курсанти поставили питання, з якими вже стикалися під час проходження практики на посадах слідчих в територіальних підрозділах Національної поліції.

На всі поставлені запитання курсанти отримали вичерпні відповіді. Аспіранти університету постійно залучаються до онлайн-занять для здобувачів та діляться своїм практичним досвідом з метою підвищення їхнього рівня знань.