Перший проректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка виступив на засіданні Вченої ради Національної академії правових наук України

На запрошення керівництва Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України перший проректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Микола Карчевський зробив доповідь на засіданні Вченої ради академічної установи.

Тема доповіді – «Протидія злочинності в Україні у форматі DATA SCIENCE». Було представлено розроблений веб-застосунок «Протидія злочинності в Україні: інфографіка», продемонстровано можливості використання інноваційних методів аналізу даних кримінальної статистики.

Нагадаємо, що дослідження проводиться за підтримки Європейського Союзу у межах реалізації грантової програми «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка в Луганській області».