Для курсантів провели воркшопи за підсумками вивчення дисциплін “Оперативно-розшукова діяльність” та “Адміністративний процес”

Доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів факультету №1 Максим Кривонос провів для курсантів навчального взводу 20-01 низку воркшопів за підсумками вивчення навчальних дисциплін “Оперативно-розшукова діяльність” та “Адміністративний процес”.

Відбулись заняття у формі дискисійного клубу.  Так, учасники поглибили свої знання щодо техніки та тактики опитування очевидців кримінального правопорушення, особливостей проведення допиту свідка під відеозапис оперуповноваженим УКР в межах виконання окремого доручення слідчого, особливостей складання позовної заяви до адміністративного суду, складання запиту на отримання публічної інформації.

Як зазначив Максим Кривонос, обраний формат та тематика заходів спрямовані на розвиток навичок комунікації та розширення кругозору здобувачів вищої освіти, удосконалення логічного мислення й умінь аргументувати свою позицію, а також приймати виважені рішення.