У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулось бінарне практичне заняття з теми “Криміналістична трасологія”

17 серпня доценти кафедри кримінально-правових дисциплін Сергій Головкін та Артем Коваленко спільно з завідувачем сектору трасологічних досліджень Івано-Франківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (НДЕКЦ) МВС України Богданом Остафіївим та головним судовим експертом сектору трасологічних досліджень Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України Іваном Солоненком провели бінарне практичне заняття з теми «Криміналістична трасологія» для курсантів навчальних груп 20-01 та 20-23.

Під час заняття обговорили актуальні питання виявлення, фіксації, вилучення різноманітних трасологічних слідів. Представники експертно-криміналістичного центру закцентували увагу здобувачів вищої освіти на правилах поводження з об’єктами-носіями криміналістично значущої інформації.

Окрім того, Богдан Остафіїв та Іван Солоненко продемонстрували зразки сучасної криміналістичної техніки, яка використовується для виявлення, фіксації, вилучення та експертного дослідження.


Наприкінці заняття фахівці розглянули питання, пов’язані з призначенням та проведенням трасологічних досліджень, зокрема вказали на найбільш типові помилки, яких припускаються слідчі під час підготовки матеріалів для проведення експертиз.

Представники університету висловлюють вдячність практичним працівникам та сподіваються на подальшу системну співпрацю.