Випущено збірник матеріалів за результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції «Кримінально-правові, кримінологічні, кримінальні процесуальні та криміналістичні проблеми протидії злочинності в умовах воєнного стану»

20 квітня представниками Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в партнерстві з представниками Національної академії внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ і Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь в організації та проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Кримінально-правові, кримінологічні, кримінальні процесуальні та криміналістичні проблеми протидії злочинності в умовах воєнного стану».

Учасниками конференції виступили представники профільних департаментів та управлінь МВС України, Національної поліції України, закладів вищої освіти й науково-дослідних установ системи МВС та інших зацікавлених міністерств і відомств.

За підсумками проведеного заходу підготовлено збірник, який уміщує матеріали доповідей учасників зазначеної конференції (електронне видання). Збірник можна завантажити за цим посиланням: https://lduvs.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA-20.04.2022.pdf