У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулась науково-практична конференція «Кваліфікація та розслідування злочинів проти національної безпеки України: поточні виклики очима молоді»

У Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулася курсантсько-студентська науково-практична конференція на тему «Кваліфікація та розслідування злочинів проти національної безпеки України: поточні виклики очима молоді».

Захід організований спільними зусиллями кафедри кримінально-правових дисциплін та кафедри організації правоохоронних та судових органів із запрошенням до участі науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.

Конференція проводилась у змішаному форматі, за якого частина учасників була присутня у конференц-залі в м. Івано-Франківськ, а частина – у віртуальному освітньому просторі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (Microsoft Teams).

Під час роботи конференції були обговорені поточні проблеми кримінально-правової кваліфікації, а так само різні аспекти розслідування кримінальних правопорушень, що посягають на національну безпеку України. Показово, що ці проблеми розглядалися у сучасному контексті, а саме агресії, черговий акт якої розпочався 24 лютого 2022 р. з широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил російської федерації.

Особлива увага була прикута до доповідей, присвячених удосконаленню методики дослідження мисливської вогнепальної зброї (Д. Пец), особливостям реалізації органами Національної поліції України державної політики щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України (Р. Аббасов), проведенню обшуків як способу подолання небезпеки у звільнених від окупантів територій (Д. Головков), особливостям діяльності поліцейських під час забезпечення публічного порядку в умовах відбиття збройної агресії російської федерації проти України (Е.Плутенко), кримінально-правовим аспектам виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікації її учасників (А. Язова), правовим основам та практиці реалізації функцій поліції в умовах воєнного стану (Т. Трофименко).