Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка спільно з ДДУВС провели тренінг «Віртуальні активи – нове поле правозастосовчої діяльності»

Перший проректор університету, професор Микола Карчевський, завідувач кафедри спеціальних дисциплін та домедичної підготовки, к.ю.н. Антон Кудінов та доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів, к.ю.н. Максим Кривонос для здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка провели тренінг «Віртуальні активи – нове поле правозастосовчої діяльності».

Учасники заходу здійснювали транзакції віртуальних активів, визначали їх фізичні та економічні ознаки, дискутували з приводу процесуальної форми вилучення криптовалюти, аналізували досвід правоохоронних органів європейських країн та США.

Також здобувачі вищої освіти, що представляли виші, позитивно висловилися щодо актуалізації за цим напрямом освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.