День відкритих дверей для випускників Івано-Франківщини

Сьогодні у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в режимі онлайн-конференції відбувся День відкритих дверей з випускниками  шкіл Івано-Франківської територіальної громади.

Декан факультету № 2 (підготовки фахівців для органів досудового розслідування) підполковник поліції Володимир Бондар привітав учасників заходу і розказав як наразі проводиться вступна кампанія.

«Цього року, на жаль, здійснювати набір ми вимушені в умовах повномасштабної війни. Через це є певні особливості вступу. Це стосується і нашого нового місцезнаходження (тепер ми базуватимемось у Івано-Франківську) і документів, які додаються до особової справи».

Загалом участь у заході взяли випускники 47 шкіл Івано-Франківської територіальної громади. Приєдналися до Дня відкритих дверей і співробітники сектору організації відбору і проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення поліції Івано-Франківщини, які детально роз’яснили випускникам порядок, умови та строки формування особових справ.

Начальник відділу кадрового забезпечення майор поліції Микола Бойчук, повідомив учасників заходу, щодо особливостей вступу, спеціальностей  та напрямків підготовки,  а також розповів про переваги здобуття вищої юридичної освіти в університеті та перспективи  подальшого працевлаштування в лавах Національної поліції.

На завершення заходу співробітники університету надали змістовні відповіді на запитання абітурієнтів.