День науки у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

День науки – професійне свято всіх науковців України, започатковане Указом Президента у 1997 р., за ініціативи вчених, наукових установ, професійних спілок України. Щорічно його відзначають у третю суботу травня.

У режимі відеоконференції науковців університету привітала заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

«Нові наукові пошуки, досягнення, дослідження, висновки – це вагомий крок нашої боротьби за свободу та процвітання України.Сьогодні, від вас, науковців, залежить подальший розвиток суспільства. Саме ви першими знаходимите відповіді, на такі актуальні питання, як розслідування воєнних злочинів, гарантування безпеки громадян та відбудова держави. А відданість своїй справі є запорукою успішного виконання вашої місії», – зазначила вона.

Також долучилися до привітань і інші представники Міністрества внутрішніх справ України.

У межах відзначення Дня науки у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулось нагородження здобувачів вищої освіти – переможців та учасників Конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України.

Привітав та вручив сертифікати  ректор університету, доктор юридичних наук, професор Віталій Комарницький.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!