Волонтерська місія ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка триває

Курсанти та співробітники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка продовжують допомагати вимушеним переселенцям, потерпілим від російської агресії.

Так, у межах співпраці з благодійними фондами, волонтери університету регулярно беруть участь у розвантаженні, сортуванні та фасуванні гуманітарної допомоги. Це тони товарів першої необхідності, такі як: продукти харчування, засоби гігієни тощо. Окрім цього, ЛДУВСівці допомагають із закупівлею необхідних речей, а співробітники університету координують переселенців.

Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка зазначають:  «Ми розуміємо наскільки важливе зараз волонтерство, допомога людям. Оскільки на власному прикладі знаємо, як це бути вимушеним переселенцем. За усю історію нашого закладу освіти – ми вже вдруге вимушені покинути наші домівки через російську навалу. Ми вдячні нашим партнерам, які наразі нас підтримують. Це – благодійні фонди «ДОБРО», «Помагаем», «Дніпровський світоч» (Дніпропетровська область), Оперативний штаб допомоги потерпілим від нападу росії (м. Мукачеве)».

Місія волонтерів пришвидшує нашу перемогу.

Разом ми сила!

Слава Україні!