Триває співпраця ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка з волонтерськими організаціями та благодійними фондами

Від початку повномасштабної війни минуло більше місяця. Щодня збільшується кількість постраждалих від російської агресії, люди змушені покинути свої домівки та шукати прихисток в інших, більш безпечних регіонах України.

Після евакуації Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка курсанти та співробітники започаткували волонтерську співпрацю з благодійними фондами та штабом допомоги, і наразі продовжують допомагати вимушеним переселенцям.

Так, ще з початку березня Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка розпочав співпрацю з Оперативним штабом допомоги потерпілим від нападу росії (м. Мукачево). У межах цієї співпраці співробітники та здобувачі вищої освіти університету допомагають із закупівлями необхідних речей та координують переселенців.

Окрім цього ведеться співпраця з благодійними фондами «ДОБРО», «Помагаем», «Дніпровський світоч» (Дніпропетровська область). Щодня ЛДУВСівці розвантажують, сортують та фасують гуманітарну допомогу для переселенців та біженців, які наразі знаходяться у місті Дніпро.

Місія волонтерів пришвидшує нашу перемогу.

Разом ми сила!

Слава Україні!