На Луганщині під час обстрілу загинув слухач Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

30 березня під час ворожого обстрілу  на Луганщині загинув співробітник  ГУНП в Луганскій області , слухач Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка – Максим Воронков.

Максим був старшим сержантом батальйону поліції особливого призначення, виконував службові обов’язки з 2015 року. Від початку повномасштабного вторгнення росії залишався на рідній Луганщині, став на її захист, відстоював цілісність та незалежність нашої країни.

Ректорат і увесь колектив Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з глибокою скорботою висловлюють слова співчуття рідним та  близьким Максима Воронкова.

Світлий, добрий спомин  залишиться в наших серцях.

Вічна та світла пам‘ять Герою!

Щирі співчуття рідним…