Курсанти закладів вищої освіти системи МВС достроково завершують навчання

Цього тижня курсанти закладів вищої освіти системи МВС достроково завершують навчання. Серед них і випускники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка. Близько 100 хлопців і дівчат вже від завтра нестимуть службу в лавах Національної поліції України та служитимуть українському народові задля захисту кожного громадянина нашої Батьківщини.
«Зараз, у складний час для всієї України, ваша робота вкрай необхідна. Нехай Закон, Обов’язок, Людяність, Честь – залишатимуться пріоритетом Вашого життя, запорукою майбутніх звершень і перемог в ім’я українського народу та заради славетної України!» – зазначив ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка Віталій Комарницький.
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський висловив випускникам слова підтримки: «Впевнений, за будь-яких обставин ви залишитеся відданими Присязі, не зрадите правді, добру та честі. Віримо у вас! Служіть чесно та з честю! Слава Україні!»