Борису Григоровичу Розовському – 90 років!

Проректору з наукової роботи (1998-2006), доктору юридичних наук, професору, Заслуженому юристу України Борису Григоровичу Розовському сьогодні виповнилося 90 років.

Колектив університету привітав шановного вчителя, наукового керівника і наставника з ювілеєм. Автор більше ніж 300 наукових праць, за час роботи та участі якого було захищено 11 докторських та 63 кандидатських досліджень. І сьогодні він не залишає свого місця в строю – науковому і науково-педагогічному, є постійним та незмінним членом редакційної колегії «Вісника Луганського державного університету імені Е. О. Дідоренка», і при цьому – найактивнішим його автором. Кожний виступ Бориса Григоровича на сторінках цього часопису, як і багатьох інших вітчизняних юридичних видань, не залишають байдужими читачів – колег-науковців, докторантів, аспірантів і ад’юнктів, студентів і курсантів. Професор Розовський продовжує робити внесок у розвиток університету внутрішніх справ і в живому спілкуванні з молодими вченими і майбутніми юристами й правоохоронцями. Вони, у свою чергу, віддячують йому величезною повагою і щирою любов’ю, як до Людини і як до Вченого.

Увесь колектив Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка бажає Борису Григоровичу Розовському здоров’я, благополуччя і ще багато-багато років життя і плідної праці.