В університеті відбувся тренінг про дебати

У Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбувся тренінг у межах проєкту «Громадяни майбутнього».

Курсанти, разом із тренерами, розглянули питання щодо дебатів,як вони відбуваються, які вимоги до публічних промов. Обговорення проходило у комфорно створених умовах: усі учасники були забезпечені кріслами-мішками. Нагадаємо, що придбали їх завдяки реалізації проєкту “Підтримка Європейського Союзу для Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка: кращі умови та можливості для навчання”.

Окрім того, обговорили конкурс відеопромов для молоді до Всесвітнього дня прав людини, критерії участі та алгоритм підготовки до соціальних проєктів. Напрацювали поради учасникам та учасницям, щодо конкурсу – висвітлили методологічні та технічні аспекти конкурсу відеопромов.

Проєкт «Громадяни майбутнього» реалізується ГО «Нове бачення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.