Тeambuilding для курсантів

Для курсантів 1 курсу та членів курсантського (студентського) самоврядування провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Анастасія СНІТКО провела тренінги на гуртування колективу.

Вона наголосила, що метою проведення тренінгів стало створення сприятливих умов роботи у колективі. Формування та посилення загального командного духу шляхом згуртування групи людей; розвиток відповідальності та вкладу кожного учасника у вирішення спільних завдань; усвідомлення себе великою сім’єю, командою.

Від благополуччя емоційного клімату в колективі залежить, чи людина комфортно почуватиметься, наскільки продуктивним і якісним буде її навчання.

У результаті тренінгів курсанти отримали позитивні емоції, впізнали один одного краще та мали можливість стати єдиним цілим задля досягнення конкретних цілей та завдань. Адже як добре, коли тебе розуміє та підтримує твій колега.

А комфортні умови для проведення тренінгів були створені завдяки закупівлі крісел-мішків. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту “Підтримка Європейського Союзу для Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка: кращі умови та можливості для навчання”.