ПРОФЕСОРУ ГЕЛЬМУТУ КУРІ – 80 РОКІВ!

4 грудня виповнилось 80 років почесному професору Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, доктору психології Фрайбурзького університету (Німеччина) ГЕЛЬМУТУ КУРІ.

Гельмут Курі народився 4 грудня 1941 року недалеко від міста Фрайбурга (Німеччина). З 1964 по 1970 роки вивчав психологію в університеті Фрайбурга, дуже цікавився судової психологією і здобув освіту за цією спеціальністю.

У 1974 р Г. Курі захистив докторську дисертацію по психології в університеті Фрайбурга. Пізніше займає там посаду професора. Одночасно він проводить дослідження в інституті ім. Макса Планка (відділ кримінології).

Гельмут Курі викладав судову психологію і кримінологію в декількох університетах Німеччини, Швейцарії та Португалії. Неодноразово професор Курі виступав з лекціями перед студентами, курсантами, слухачами та викладачами Луганського університету внутрішніх справ. Він брав активну участь в міжнародних проектах по всьому світу, організував кілька конференцій як в Німеччині, так і в інших країнах. Професор Курі – постійний учасник щорічної кримінологічної конференції, що проводиться в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Г. Курі автор близько 1000 наукових статей, які були опубліковані в німецьких і зарубіжних журналах. Він постійно здійснює емпіричні кримінологічні дослідження, на його рахунку кілька великих міжнародних проектів, в тому числі і за участю луганських кримінологів.

В даний час професор Курі є членом редакційних колегій та рецензентом різних наукових журналів, в тому числі щорічника «Кримінологічні дослідження» (Луганськ, ЛДУВС).

Професор Курі є почесним професором Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (Україна), Алма-Атинського державного університету «Аділет» (Казахстан), Тбіліського університету ім. Г. Робакідзе (Грузія), а також почесним членом наукових товариств Японії, Аргентини, Росії, Казахстану та інших країн.

Професор Г. Курі для багатьох науковців університету завжди був і залишається зразком справжнього сучасного вченого та європейського інтелектуала-гуманіста.

Ректорат, викладачі, курсанти та студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка вітають професора Гельмута Курі з Ювілеєм, бажають йому міцного здоров’я, сімейного добробуту і невичерпної творчої енергії!