Інтернет-урок права «Використання 3D технологій у діяльності з розкриття та розслідування кримінальних правопорушень»

17 грудня в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка відбувся щорічний Інтернет-урок права у форматі веб-конференції.  

Тема цьогорічного заходу – «Використання 3D технологій у діяльності з розкриття та розслідування кримінальних правопорушень».  Організували його представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та СЗШ № 1 м. Сєвєродонецьк за підтримки Європейського Союзу у межах реалізації грантової програми «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка в Луганській області». 

Учасники уроку, школярі та вчителі зі шкіл Луганської, Донецької та Миколаївської областей, ознайомилися з передовими техніко-криміналістичними засобами розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. 

Захід відкрив ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка Віталій Комарницький, який привітав учасників та зазначив, що впровадження новітніх здобутків науки і техніки у правоохоронну діяльність є необхідною умовою боротьби зі злочинністю у сучасному суспільстві.

Доповідач, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін університету Артем Коваленко, розказав слухачам про новітні способи й методи фіксації криміналістично-значущої інформації та продемонстрував роботу сучасних 3D сканерів.

Зіркою заходу став 3D сканер Artec Leo, який був придбаний для криміналістичної лабораторії університету за підтримки Європейського Союзу. Учасники уроку дізналися, як подібні сканери можуть використовуватися для фіксації та дослідження об’ємних слідів взуття, транспортних засобів а також ознак зовнішності людини.