Курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка у п’ятірці кращих серед учасників Всеукраїнського антикорупційного муткорту

Курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка взяли участь у офлайн-етапі Всеукраїнського антикорупційного муткорту (ВАМ) та увішли у п’ятірку кращих серед 65 команд-учасниць.

Передував заходу онлайн-етап ВАМу, де курсанти продемонстрували уміння планувати та організовувати досудове розслідування корупційних кримінальних правопорушень, вірно кваліфікували діяння підозрюваних, підготовили низку запитів до різних установ та організацій з метою збирання доказів у провадженні, склали клопотання про отримання дозволу на проведення обшуку та про обрання для підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Офлайн-етап відбувся протягом 20-21 листопада у Харкові. Четверо курсантів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка  – Євген Ступченко, Данило Головков, Вікторія Черняк та Олександр Євдокимов під керівництвом тренера, доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Артема Коваленка, виступили у ролі детективів НАБУ, успішно провели обшук та взяли участь у судовому розгляді щодо обрання запобіжного заходу у ролі захисників.

Змагання організували випускники Антикоршколи НАБУ 2021 за підтримки Національного бюро у партнерстві з EUACI та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

По завершенню заходу курсанти отримали сертифікати про участь у офлайн-етапі ВАМ та цінні подарунки від представників НАБУ та EUACI. Команда дякує організаторам за проведення цікавого й пізнавального заходу, а викладачам кафедри кримінально-правових дисциплін університету – за цінні консультації.