Курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка склали присягу

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисників та захисниць України,  Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, 124 курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка присягли вірно й самовіддано служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Складання Присяги – це  важливий етап в житті кожного поліцейського. І саме цей момент, насичений емоціями та хвилюванням, який тільки визначає початок шляху, залишиться в їх пам’яті.

Цього дня курсанти-першокурсники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка також стали власниками спеціальних жетонів з індивідуальними номерами, що видаються поліцейським та посвідчують їх належність до органів, закладів та установ Національної поліції України, підтверджують повноваження, встановлені Законом України «Про Національну поліцію».

«Ви присягнули сьогодні на вірність українському народу, а значить взяли на себе високі зобов’язання і стали безпосередньо причетними до долі своєї країни, її майбутнього. Впевнений, що ви гордо і з честю нестимете звання поліцейського та станете справжніми професіоналами своєї справи», – зазначив ректор університету Віталій Комарницький.

А попереду молодих поліцейських ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка  ще чекає сумлінне та старанне навчання, набуття і удосконалення професійних навичок.

default
default