Участь психолога у круглому столі «Профілактика саморуйнівної поведінки серед працівників НПУ»

Завідувачка психологічного відділення відділу кадрового забезпечення ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка на запрошення колег відділу психологічного забезпечення ГУНП в Луганській області взяла участь у роботі круглого столу «Профілактика саморуйнівної поведінки серед працівників НПУ».

Превенція суїциду – актуальний напрямок психопрофілактичної роботи фахівців-психологів, спрямований на збереження життя й здоров’я поліцейських. Під час роботи учасники семінару обговорили правила й прийоми надання первинної соціальної й психологічної допомоги особам із ризиком самогубства.

Олександра Бурлаченко ознайомила колег із досвідом спільної роботи Університетської клініки Акерсхус Akershus universitetssykehus HF (м. Осло, Норвегія) та Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА та Громадської організації «Асоціація фахівців з розв’язання конфліктів та соціальної і психологічної підтримки «Слова допомагають», щодо надання вмінь розпізнавати попереджувальні ознаки та підтримки в суїцидальній кризі з опорою на ресурси людини.

Важливим елементом наукової зустрічі стало поєднання теоретичного блоку інформації з практичним відпрацюванням методів, що викликало жваве обговорення серед учасників заходу.