Квест та тренінг з розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми

На Дніпропетровщині відбувся тренінг для викладачів закладів вищої освіти МВС та навчальний квест з розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, для курсантів. Участь у ньому взяли представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка –  завідувач кафедри організації правоохоронних та судових органів факультету № 1 Микола Яковенко, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 2 Сергій Головкін та курсанти четвертого курсу Олена Арланова, Анастасія Слухаєнко, Богдан Тен.

  

Під час проведення заходу розглянули питання щодо особливостей документування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми. Обговорили методику проведення квесту та  інтерактивні вправи з протидії торгівлі людьми, зокрема з використанням комп’ютерних технологій.  

Під час квесту курсанти закладу вищої  зі специфічними умовами навчання у складі окремих команд відпрацьовували різні ситуації у сфері протидії торгівлі людьми. Так,  провели   огляд місця події, обшук житла та допит неповнолітньої жертви торгівлі людьми. Вправи були засновані на реалістичних сценаріях, які моделювали випадки трудової та сексуальної експлуатації, включаючи випадки експлуатації неповнолітніх. Дані сценарії були розроблені на робочих зустрічах, організованих Координатором проектів ОБСЄ.  

Усі учасники  отримали сертифікати.

Відбувся захід у межах проєкту «Підтримка Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України у протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та кіберзлочинності» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ.