День знань у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Урочистості з нагоди Дня знань сьогодні відбулися у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

На плацу університету зібрались керівництво, викладачі, курсанти та студенти-першокурсники. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій  Комарницький.

«Впевнений, що навчальний рік принесе нашому закладу вищої освіти нові здобутки і перемоги, а наполеглива праця стане запорукою успіху у підготовці молодого покоління, від якого залежить майбутнє нашої держави», – зазначив ректор.

Після цього хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять першого ректора університету – Едуарда Олексійовича Дідоренка, серце якого перестало битися саме в цей день 14 років тому.

Під час урочистостей відбулося і нагородження працівників університету. Нагрудним знаком «Кращий працівник  МВС України» із занесенням імені на Дошку пошани МВС нагороджено директора Луганського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», підполковника поліції Володимира Подгорного; відзнакою Національної поліції України «Ветеран служби» нагороджено першого проректора, полковника поліції Миколу Карчевського. А також було нагороджено інших працівників ЗВО медалями, грамотами та подяками.