Участь представників курсантсько-студентського самоврядування в круглому столі

Курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь у круглому столі «Стимулювання активної позиції молоді та популяризація студентських ініціатив у сфері збереження та раціонального захисту довкілля». Відбувся захід під головуванням начальника Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Дворніка.

Так, учасники обговорювали проблемні питання, які виникають при забезпеченні прав людини на безпечне для життя та здоров’я довкілля, а також фактичного стану виконання програмно-стратегічних завдань з метою забезпечення екологічних прав людини в Луганській області.

Представники Державної екологічної інспекції Ганна Федорченко та Сергій Руденко  проінформували про основні функції Державної екологічної інспекції у Луганській області.

Інституція громадського інспектора, який здійснює контроль за охороною, раціональним використанням та відтворенням природних ресурсів, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, бере участь у проведенні рейдів, перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та громадянами вимог природоохоронного законодавства, норм екологічної безпеки охорони, раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

По завершенню заходуучасники надали пропозиції щодо збереження та раціонального захисту довкілля, обговорили спільні пропозиції заходів, спрямованих на забезпечення прав людини на безпечне для життя та здоров’я довкілля, а також додержання екологічних прав людини в Луганській області.