У курсантів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка триває практика

За період практики курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка познайомились із специфічними підрозділами ГУНП в Луганській області.

Вміти надати допомогу, зорієнтуватись у екстремальній ситуації, врятувати життя – такими азами з курсантами Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка ділилися співробітники Управління «КОРД» Луганської області.

Спецпризначинці продемонстрували тактичні та вогневі вправи для ефективного знешкодження злочинців, які в подальшому зможуть використовувати молоді поліцейські. Окрім цього, курсанти відпрацьовували різні техніки затримання озброєного правопорушника, розглянули особливості затримання злочинця у парі й групами.

Ділилися азами професії не лише співробітники КОРДу, а й вибухотехніки поліції Луганщини. Поліцейські не лише провели просвітницьку роботу, а й показали прилади та технічні засоби, якими користуються вибухотехніки під час пошуку, вилучення та знешкодження вибухових пристроїв, зброї та боєприпасів в зоні ООС.

Курсанти могли роздивитись технічні засоби, а також приміряти екіпірування вибухотехніків.