Для курсантів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка провели лекцію-пресконференцію

З метою всебічного пізнання обраної професії поліцейського та напрацювання умінь і навичок, що сприятимуть професійній адаптації курсантів за місцем стажування та подальшого проходження служби було започатковано співпрацю між Департаментом кіберполіції та Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

У межах співпраці для курсантів провели лекцію-пресконференцію «Система забезпечення кібербезпеки в кримінальному блоці поліції на етапі досудового розслідування та під час проведення превентивних поліцейських заходів» за участю представників департаменту кіберполіції та завідувачки відділенням психологічного забезпечення ВКЗ Олександри Бурлаченко.
До заходу залучили фахівців-практиків – інспектора відділу протидії кіберзлочинам у Луганській області ДКП Національної поліції України, старшого лейтенанта поліції Богдана Демченка та старшого інспектора з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам у Луганській області ДКП Національної поліції України, майора поліції Миколу Расінчука.
Під час лекції курсанти цікавились проблемою попередження і припинення кіберзлочинів, їх статистичних обліків, нормативно-правових актів, що регулюють роботу Національної поліції України в цій частині правопорушень.
На всі запитання вони отримали компетентні відповіді фахівців відділу протидії кіберзлочинам.