Community Policing в умовах сьогодення

У Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на кафедрі іноземних мов відбулася онлайн-конференція англійською мовою з теми «Community Policing в умовах сьогодення». Для курсантів, майбутніх правоохоронців філософія Community Policing особливо актуальна.
Гучні злочини, такі як, наприклад, теракти, вбивства тощо, показали, що отримання й обробка інформації на ранніх стадіях є дуже важливою в попередженні та запобіганні злочину. Цей факт постійно привертає увагу спеціалістів до розвитку інструментів Community Policing – «The police are the public and the public are the police!» (поліція для громади і громада для поліції). Працівники поліції у своїй роботі акцентують увагу на тих аспектах, які важливі саме в повсякденному житті людей і посилюють почуття безпеки безпосередньо за місцем їх проживання. Провадження превентивних (попереджувальних) методів роботи поліції, які є можливими лише за співпраці різних груп суспільства з поліцією, якісно впливає як на рівень безпеки, так і на ставлення громадян до поліції. Курсанти усвідомлюють значення філософії Community Policing у своїй майбутній професійній діяльності в правоохоронних органах.
У своїх доповідях курсанти розповіли про історію, методи попередження та запобігання злочинам, які поліцейські використовують в США, Європейських країнах, в Україні.
Активну участь у роботі конференції прийняли курсанти взводів 19-25 та 19-24: Холодкова Анна, Бичков Михайло, Зубко Богдан (19-24), Соснін Данило, Гусакова Анастасія, Копанєва Юлія (19-25).
Конференцію підготували та провели доцентка кафедри іноземних мов Тишакова Л.Т. та викладачка кафедри іноземних мов Юніна О.Є.