Круглий стіл «Актуальні питання психологічного забезпечення діяльності Національної поліції та закладів вищої освіти МВС України»

29 квітня завідувачка відділення психологічного забезпечення ВКЗ ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Олександра Бурлаченко взяла участь у засіданні III міжвідомчого науково-практичного круглого столу «Актуальні питання психологічного забезпечення діяльності Національної поліції та закладів вищої освіти МВС України», який був зорганізований і проведений науковою лабораторією з проблем психологічного забезпечення та психофізіологічних досліджень ННІЗДН спільно з кафедрою юридичної психології Національної академії внутрішніх справ України.

Захід проходив у режимі відеоконференції, до якої приєдналися представники департаментів та управлінь МВС України, психологи Національної поліції, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби судової охорони, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, КНП «Клінічна лікарня «Психіатрія».

До обговорення у професійній спільноті були представлені актуальні питання – організація науково- дослідної роботи, психологічне супроводження засобами дистанційної комунікації, розвиток професійно важливих якостей правоохоронців. У своїй доповіді Олександра Бурлаченко представила  актуалізацію особистісних ресурсів курсантів як механізм розвитку стресостійкості. Учасники заходу наголошували на необхідності проведення подібних заходів, що дають змогу обмінятися досвідом, ресурсами і можливостями, створюючи  умови для розвитку професійних і особистих інтересів учасників спільноти.