День працівників карного розшуку України

З нагоди Дня працівників карного розшуку України до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка завітали голова Луганської обласної ветеранської організації , полковник міліції у відставці Анатолій Пролигін та випускник університету, заступник начальника управління карного розшуку ГУНП в Луганській області Сергій Зеленцов.

«Мені дуже приємно представити вам людей, які є взірцем наслідування для молодшого покоління, прикладом людської гідності, сумлінного ставлення до служби та вірності Присязі», – звернувся до першокурсників ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький.

Запрошені гості розповіли про свій шлях у карному розшуку, особливості несення служби та цікаві «справи». За їх словами, оперативник повинен мати аналітичний склад мислення, креативно підходити до виконання поставлених завдань при розкритті злочинів, бути освіченою людиною, хорошим комунікатором й психологом.

«Робота в Карному розшуку – це величезна честь, але ще більша відповідальність. Кожен ваш день буде наповнений випробуванням сили духу і професіоналізму.  І якщо ви готові за ради досягнення кінцевого результату – притягнення злочинця до відповідальності – ризикувати, то вам саме місце в карному розшуку», – зауважив Сергій Зеленцов.