Актуальні питання спадкування

26 лютого студенти-консультанти юридичної клініки Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка «ДОВІРА» та учасники наукового гуртка з цивільного права та процесу кафедри державно-правових дисциплін взяли участь у вебінарі, зорганізованому Благодійним фондом «Право на захист» у режимі відеоконференції за темою: «Актуальні питання спадкування. Спадкування нерухомого майна» (Спікер: юрист Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» Анна Селезньова).

Доволі багато людей ще досі зіштовхуються з проблемами оформлення права власності на спадкове майно та інші права в наслідок відкриття спадщини на непідконтрольній Україні територіях Луганської та Донецької областях. Де знайти актуальні відповіді на актуальні питання права власності? Як правильно, правомірно та ефективно пройти цей процес, який стосується більшості населення цих областей? Що потрібно знати, аби уникнути порушень та втрат? Ці та інші питання стали предметом обговорення учасниками вебінару.

Захід відбувся у межах проєкту NRC_ECHO за підтримки Норвезької ради у справах біженців в Україні та EU Civil Protection & Humanitarian Aid (ECHO).