Профорієнтація серед закладів загальної середньої освіти Луганської області

Протягом двох тижнів співробітники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка проводили профорієнтаційні заходи для школярів випускних класів шкіл Луганщини.

Завідувач ВСГР ВКЗ Сергій Юрченко, декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Володимир Бондар, завідувач відділення роботи з перемінним складом ВКЗ  Андрій Мартинов й заступник начальника навчально-методичного відділу Олексій Беницький у режимі онлайн та під час зустрічей поспілкувалися з молоддю щодо вступу до ЗВО.

Завдяки комбінованим формам проведення профорієнтаційних заходів за попередньо узгодженим графіком з департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації були охоплені всі куточки нашої області.

Хлопці та дівчата отримали розгорнуту інформацію щодо особливостей вступу до ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, умов навчання й проживання. На презентаціях була представлена потужна матеріально-технічна база та яскраве курсантсько-студентське життя в університеті.