Профорієнтаційний захід зі спортсменами Луганщини

09 лютого викладачі кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка зустрілися з вихованцями спортивної школи, зокрема секцій самбо та дзюдо, м. Рубіжне. Викладач університету Тарас Губаренко докладно розповів про особливості цьогорічного вступу до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, алгоритм складання іспиту з фізичної підготовки, прохідний бал та перспективи, які надає навчання саме в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Молодь цікавили спортивні секції, які діють в закладі вищої освіти. Представники університету поділилися з хлопцями та дівчатами історіями спортивних успіхів наших курсантів і студентів, їх перемогами на всеукраїнському та міжнародному рівнях.