Про систему надання правової допомоги  особам, які постраждали під час домашнього насилля та алгоритм дій патрульної поліції на зазначені виклики говорили на онлайн-заході в ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка

8 грудня в межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін, к.ю.н. Оленою Одинцовою зі здобувачами ступеня вищої освіти «бакалавр» 2-го курсу заочної форми навчання було проведено круглий стіл на тему «Домашнє насильство та насильство за ознакою статі: ознаки, відповідальність, участь громадськості у протидії».

Під час заходу головний спеціаліст відділу Рубіжанського бюро правової допомоги Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Конопліна розповіла про діяльність Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за фактами домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Здобувач ступеня вищої освіти «магістр» ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, в минулому поліцейський Патрульної поліції Луганської області, Герман Соловйов розповів алгоритм дій патрульних поліцейських на місці події за фактами адміністративно караного домашнього насильства.