Засідання наукового гуртка

Цієї п’ятниці на платформі дистанційного навчання у рамках засідання наукового гуртка з кримінального права відбулась зустріч із т.в.о. ректором університету Миколою Карчевським на тему : “Інформатизація та кримінально-правове регулювання. «Нові» та можливі кримінальні правопорушення».

Під час заходу майже 200 здобувачів вищої освіти ЛДУВС імені Е.О. Ддіоренка мали можливість поставити питання у Mentimeter, а після обговорення, завдяки цьому ж застосунку, відбулось опитування з викладеного матеріалу. Жваву дискусію викликало обговорення складнощів нормативного відображення та питання формування інформаційного ресурсу.

По завершенню засідання курсанти, студенти, магістри та ад’юнкти поділилися враженнями та створили спільну хмару тегів.