В університеті розглянули питання дотримання і захисту прав людини в правоохоронній діяльності

18 листопада курсанти і студенти спеціальності «Право» та магістри спеціальності «Правоохоронна діяльність» взяли участь у колоквіумі на тему «Національний механізм захисту та дотримання прав людини: питання теорії та практики», зорганізованого доцентами кафедри державно-правових дисциплін Іваном Загоруєм і Людмилою Загоруй.

«Учасники заходу, з огляду на зроблені доповіді, показали глибокі знання з теоретичних і галузевих дисциплін, виявили творчий підхід до написання наукових доповідей. Теоретичні питання вдало ілюструвалися прикладами судової практики, у тому числі, прецедентної практики Європейського суду з прав людини, зверненням до міжнародних стандартів прав людини, що стосується правоохоронної діяльності», – зазначила Людмила Загоруй.

Особливий науковий інтерес у здобувачів освіти викликали питання дотримання і захист прав людини в правоохоронній діяльності. По завершенню, учасники заходу зробили узагальнення та визначили пропозиції, спрямовані на подолання причин, що породжують зловживання правами та неналежне виконання професійних обов’язків.