Про підсумки Всеукраїнського конкурсу досліджень молодих учених на краще емпіричне вивчення злочинності

Кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін університету був зорганізований та проведений Всеукраїнський конкурс досліджень молодих учених на краще емпіричне вивчення злочинності. Цьогорічна тематика конкурсних досліджень – «Війна та злочинність». Після відбору у фіналі конкурсу було представлено 10 робіт молодих вчених із Києва, Харкова та Сєвєродонецька. А результати конкурсу були проголошені 30 жовтня під час конференції «Воєнний конфлікт та злочинність».

Заохочувальними дипломами відзначені роботи судового експерта Луганського НДЕКЦ МВС України Артура ПЕТРОВА «Визначення адсорбційних властивостей матеріалів і розчинників та їх вплив на визначення слідів контактної взаємодії людини з вибуховими речовинами» та ад’юнкта ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Лілії КОРОСТЕЛЬОВОЇ «Поствоєнний синдром» як фактор погіршення криміногенної ситуації в Україні.

Лауреатами конкурсу 2020 року стали:

1-е місце – Лілія ЛІСНИЧЕНКО  (науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту МВС України, м. Київ) за дослідження «Часово-просторова та предметно-технологічна характеристика грабежів і розбійних нападів, вчинених на території Донецької та Луганської областей»;

2-е місце – Олександр ОЛІШЕВСЬКИЙ (старший викладач Харківського національного університету внутрішніх справ) за дослідження «Пропаганда війни (ст. 436 Кримінального кодексу України): низькі показники діяльності правоохоронної системи та проблеми оцінки»;

3-е місце – Карина КОСТЕНКО (курсантка Луганського державного університету внутрішніх справ імені Є.О. Дідоренка) за дослідження «Вплив воєнного конфлікту на незаконний обіг наркотиків» та Яна ЛУСІК (курсантка Луганського державного університету внутрішніх справ імені Є.О. Дідоренка) за дослідження «Вплив АТО (ООС) на незаконний обіг зброї».

Лауреати конкурсу нагороджені Почесними дипломами, а також Преміями імені Едуарда Дідоренка, заснованими Вченою радою університету (5000 гривень за перше місце, 3000 гривень за друге місце і по 1000 гривень за третє місце).

Вітаємо лауреатів і запрошуємо всіх молодих кримінологів до участі в наступних наших конкурсах.