Інтелектуальна гра «Мова – утілення думки»

З нагоди Дня української писемності та мови 05 листопада на засіданні наукового гуртка «Lingua uris – Україна» викладачі кафедри юридичної лінгвістики та практичної психології зорганізували для здобувачів вищої освіти інтелектуальну гру «Мова – утілення думки». Щоб здобути перемогу, молоді довелося багато попрацювати.

Курсанти і студенти називали фразеологізми; пригадували відомі прислів’я та приказки про слово, мову, книжку; пояснювали значення слів, а також їх етимологію; згадували офіційні укази про заборону української мови; зазначали найвиразніші ознаки української мови з-поміж інших тощо. Ще однією складовою гри були презентації команд. Молодь, яка вже має багатий досвід такого різновиду роботи, підготувала цікаві презентації, а глядачі насолоджувалися демонстрацією.

Курсант четвертого курсу Дмитро Попов, підсумовуючи, наголосив, що мова є одним зі складників державотворення. Курсанти другого та третього курсів – модератори заходу й члени журі – добре впоралися з відповідальною справою. Переможцями інтелектуальної гри стали студенти групи 20-06, друге місце посіли – 20-01, третє – 20-02.