Участь представниці університету в заході з ґендерних питань

Старший викладач кафедри іноземних мов ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Ганна Дубова взяла участь в ефективному обговоренні питань ґендерних стереотипів, дотримання прав жінок і чоловіків, ґендерно обумовленому насильстві тощо.

З 7 по 13 жовтня в рамках реалізації проєкту «Рівність заради безпеки», який впроваджується Українським Жіночим Фондом за підтримки Європейського Союзу у форматі онлайн-конференція відбувся тренінг «Ґендерна рівність та порядок денний «Жінки, мир, безпека».

45 представниць громадських організацій, органів державної влади, поліції, закладів освіти з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Хмельницької областей дізналися про витоки ґендерної нерівності, дискримінацію, соціальне конструювання ґендеру, про те, як ефективніше працювати із ґендерно обумовленим насильством та ґендерними стереотипами. Провідником у всіх цих важливих темах була експертка Литовського центру із прав людини Маргарита Янкаускайте.