Студенти-першокурсники отримали свій студентський «паспорт» та приєдналися до дружньої університетської родини

Уже традиційно з нагоди Дня юриста України в університеті відбулась посвята студентів у першокурсників та вручення студентських квитків. Т.в.о. ректора Микола Карчевський привітав молодь із початком нового, яскравого й важливого етапу життя.

«Перед вами відкривається цілий світ на шляху до професії. Студентські роки – це унікальна можливість підкорювати нові вершини знань, досягати високих результатів у навчанні та зустріти добрих і надійних друзів. Бажаю вам отримати стільки знань, щоб стати по справжньому вільною людиною. Використовуйте час в університеті для того щоб стати професіоналами і самим створювати свою історію успіху», – побажав студентам Микола Карчевський.