Постійний зв’язок із стейкхолдерами є невід’ємною складовою  якісної  практичної підготовки  здобувачів

09 жовтня на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції доцентом кафедри організації судових та правоохоронних органів Демидом Морозовим було проведено практичне заняття з дисципліни «Оперативно-розшукова тактика» для здобувачів першого (бакалаврського рівня) вищої освіти спеціальності 081 «Право» (група 17-01) за темою «Виявлення та документування кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів». На заняття в якості стейкхолдерів та провідних фахівців були запрошені працівники Управління стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР НПУ. Були актуалізовані питання, що виникають у діяльності оперативного працівника під час виявлення, документування кримінальних правопорушень зазначеної категорії. Запрошені практичні працівники ознайомили здобувачів із специфікою роботи оперативних працівників управління, наголосили на можливостях використання новітніх досягнень науки і техніки у протидії безконтактному збуту наркотичних засобів.

   

Використання запропонованих під час заняття пошукових завдань, вирішення ситуаційних вправ дозволили здобувачам сформувати здатність організувати виявлення та документування кримінальних правопорушень зазначеної категорії.

Висловлюємо подяку начальнику Управління стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР НПУ Олексію Камишанському  за плідну співпрацю.