Особливості судових допитів у діяльності прокурорів

На факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України університету на постійній основі проводяться практичні заняття за участю практичних працівників.

21 жовтня відбулося бінарне заняття для курсантів взводу 18-22 за участю працівників Луганської обласної прокуратури Олени Ворожейкіної та Володимира Парфьонова, який є аспірантом заочної форми навчання ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка. Вони розповіли про тактичні та процесуальні особливості виконання окремих видів судового допиту (обвинуваченого, свідка, потерпілого, експерта), спираючись на цікаві приклади з діяльності прокурора. У процесі проведення заняття курсантами Діаною Тарабановою, Вікторією Козюбердою, Богданом Сохою, Катериною Рибніковою, Михайлом Руденком були поставлені питання щодо практичних особливостей проведення, правової дефініції судового допиту, розмежування його різновидів, суб’єктного складу проведення окремих із них, меж застосування, допустимості та необхідності застосування тактичних засобів та інші.

Дуже дякуємо запрошеним практичним працівникам та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.